Mali by ste si uvedomiť, že ak naozaj chcete dosiahnuť posun v živote, po ktorom už dlhšiu dobu pokrivkávate, musíte prevziať iniciatívu a zužitkovať možnosti, ktoré sa vám ponúkajú. Tento týždeň bude preto pre vás rušný.

Zdravie

Trápia vás tento týždeň problémy s hlasivkami? Je to znamenie, že máte vypovedať veci, ktoré vás ťažia. Okrem toho sa môžu objaviť i problémy  s vysokým krvným tlakom či bolesťou krížov.

Vzťahy

S partnerom vám to bude tento týždeň klapať. Zažijete zaujímavé chvíle, na ktoré budete spomínať. Ak ste sami, stretnete niekoho, kto môže byť neskôr vážnou známosťou. Pozor, nemusí vám byť pritom hneď na prvý pohľad sympatický, preto dajte tomu šancu. Na návštevu sa ohlási vaša „obľúbená rodina“. Nevyhovárajte sa, že nemáte čas. Práve tento týždeň máte na to, aby ste ju zvládli.

Peniaze

Môžu vás stretnúť menšie výdavky, ale nebojte sa, nepôjde o nič vážne. Koncom týždňa sa vám to dokonca môže vrátiť naspäť.

Práca

V zamestnaní sa vás bude niekto snažiť zastrašiť a nahovoriť vám, že vaša práca nie je kvalitná. Budete potrebovať poriadnu dávku tolerancie a sebaovládania, aby ste ho ignorovali a stále dôverovali vo vlastné schopnosti. Hovorí z neho závisť. Horšie je, že na jeho reči môže dať i váš nadriadený. Ako sa táto situácia vyrieši, ukáže čas. Aj zlé veci treba brať ako dar. Možno vás tieto okolnosti donútia prehodnotiť niektoré veci a posunúť sa v živote ďalej.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom