Priaznivý týždeň pre milostné záležitosti alebo zlepšenie vzťahov na pracovisku. Ak sa chystáte vyznať niekomu city, je na to vhodný čas.

Zdravie

Príslušníci vášho znamenia môžu mať problémy neurologického charakteru. Mali by ste prehodnotiť svoju stravu a konzumovať viac zeleniny.

Vzťahy

Tento týždeň môžete stretnúť svoju osudovú lásku alebo ak máte dlhodobý vzťah, podarí sa vám znovu rozdúchať iskru. Ideálny čas aj na udobrenie s priateľmi, s ktorými nemáte doriešené konflikty. Šťastne sa skončia aj nepríjemné spory so svokrou, s deťmi či kolegami. Prípadné výčitky prijímajte vecne a s pokojom.

Peniaze

Tento týždeň budete finančne prosperovať. Podarí sa vám uspieť pri získavaní financií zo zahraničných transakcií alebo si privyrobíte doma. Peniaze investujte do niektorého z bezpečných fondov.

Práca

S kolegami a priateľmi si rozumiete, ale zároveň sa snažíte jeden druhého dobehnúť a prekonať. Nevymýšľajte novoty, radšej sa držte uvedeného poriadku. Je možné, že sa dostanete do situácie, ktorá bude vyžadovať diplomaciu a takt. Mali by ste byť kritickejší voči sebe a nehľadať chyby len vo svojom okolí. Naučte sa navzájom prispôsobovať.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom