Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Horoskop pre 9. týždeň (22.02. - 07.03.) pre znamenie Váhy

Tento týždeň bude pre vás náročný vo všetkých oblastiach života.  Až cez víkend si môžete vydýchnuť.

Zdravie

Môže sa objaviť ochorenie, ktoré je spôsobené pravdepodobne stresom.  Všetko zlé je však na niečo dobré. Aspoň vás to prinúti konečne myslieť na seba a svoje telo.

Vzťahy

Hrozia vám viac ako inokedy časté konflikty s rodinou. Pravdepodobne si presadzujete  za každú cenu svoje záujmy a prestávate myslieť na potreby vašich blízkych. Pomohlo by, keby ste sa venovali spoločným koníčkom. Načerpáte tak potrebné sily, inšpiráciu a zlepšíte vzťahy s ľuďmi, na ktorých vám záleží.

Peniaze

Nepúšťajte sa radšej do žiadnych veľkých finančných projektov, nákupov alebo investícií. Prerobili by ste a škody by ste potom naprávali veľmi dlho.

Práca

Máte pocit, že si na vás tento týždeň váš nadriadený zasadol. Asi by ste sa mali na dané veci pozrieť jeho pohľadom. Možno potom priznáte, že aj vy robíte v niečom chybu. Kolegovia vás budú stále otravovať, aby ste im pomohli. Naučte sa povedať im nie. Môžu vás využívať a keď príde na lámanie chleba, nebudú vás poznať.

Horoskop na dnes Horoskop na zajtra Týždenný horoskop Mesačný horoskop Ročný horoskop Charakteristika
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.