Nič sa vám nechce? Čo tak počas nasledujúcich dní to skúsiť inak. Zapracujte do svojho života zmeny, avšak buďte opatrní, aby ste nepošliapali práva iných ľudí. V súkromí vás čakajú pokojné dni plné porozumenia. Je čas, aby ste sa venovali sebe a svojim koníčkom a prestali sa prispôsobovať druhým.

Zdravie

Doprajte svojmu telu detox a zbavte ho toxínov. Niektorí z vás môžu mať problémy s pečeňou alebo krvou. O slovo sa môžu prihlásiť i staré jazvy, na ktoré bude vplývať zmena počasia.

Vzťahy

Začiatkom týždňa si možno niektorí z vás uvedomia dôležitosť rodinných hodnôt a dajú ich do popredia. Môžete mať všetko, čo potrebujete, aby bol váš domov útulnejší a pohodlnejší. O vašu pohodu sa postará vaša rodina, rodičia a blízki príbuzní. Čakajú vás dni plné lásky a vzájomného porozumenia, čo vytvára ideálny priestor na riešenie problémov, ktoré ste predtým  odmietali riešiť.

Peniaze

Môže vás potešiť narastajúce konto. Niektorí z vás si dokonca môžu dopriať nejaký ten rozmar.

Práca

V zamestnaní sa neviete rozhodnúť, z ktorého konca začať. Neviete si utriediť veci a frustruje vás to. Najmä koncom týždňa prídu aj problémy so sústredením. Niekedy pritom stačí pozrieť sa na vec z iného uhla pohľadu. Pozor by si mali dávať najmä ľudia, ktorí manuálne pracujú, aby neutrpeli úraz. Ak sa vám stále nebude dariť, nebojte sa požiadať svojich blízkych spolupracovníkov. Budete prekvapení, že s tým nebudú mať najmenší problém.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom