Pozor, horoskop pre Váhy predpovedá aj negatívne situácie. Dôvodom je fakt, že energia roka 2022 je určovaná Slnkom a Marsom. Obe nebeské objekty sú zväčša zodpovedné za negatívne vplyvy na znamenie Váh.

Mars bude v roku 2022 pasívnym, preto aj Váhy nebudú pravdepodobne tak často vystavené emóciám, ako sú agresia a krutosť. Pozícia Slnka má veľký význam a zahŕňa vytvorenie atmosféry harmónie a prosperity. V skutočnosti je negatívny vplyv týchto objektov na vaše znamenie zverokruhu kompenzovaný ich pozitívnou polohou v nebeskej skupine. Avšak, váš hlavný patrón v roku 2022, drahé Váhy, bude Eris, planéta spravodlivosti a konštruktívneho správania.

Planéta bola objavená len nedávno, na začiatku tohto storočia, ale astrológovia už určili, že je hlavným vládcom znamenia Váhy namiesto Venuše, ktorej energia je viac pripisovaná znameniu Býk. Vplyv Erisu bude počas tohto obdobia mimoriadne prospešný a umožní vám určiť smer a intenzitu vášho vývoja. Premyslené a odvážne akcie vám pomôžu obnoviť a stabilizovať vašu pozíciu v tomto svete.

Práca

V oblasti profesionálnych záujmov je veľmi pravdepodobné, že vás čaká kariérny rast alebo úplná zmena zamestnania. Pozitívnom správou je, že v roku 2022 sa môžete úplne oslobodiť od deštruktívnych vzťahov a  nadviazať kontakty s ľuďmi, ktorých prítomnosť vám prináša úspech a cítite sa s nimi fajn.

Vašu cestu za kariérnym postupom hatia pochybnosti vyplývajúce z minulých skúseností. Stačí však, aby ste sa neobzerali späť. Je dôležité tiež, aby ste zbytočne neriskovali, ani nečakali šťastné náhody. Svoj život máte len a len vo svojich rukách. Pamätáte si scénu, ako sa Harry Potter snaží prejsť múrom na stanici Kings Cross? Mali by ste konať rovnakým spôsobom – pozrite si cieľ, nezameriavajte sa na prekážky a verte v seba.

Ľudia narodení v znamení Váhy musia byť pripravení na skutočnosť, že niektoré dvere sa im v roku 2022 zatvoria, zatiaľ čo druhé otvoria. Stretnete nové kontakty, ktoré budú pre váš profesijný úspech veľmi dôležité. Nenechajte preto žiadnu príležitosť k na zoznámenie sa nezrealizovanú. Vaše budúce kontakty určia, ako úspešne sa vaše ciele môžu naplniť. V oblasti obchodných záujmov tento trend povedie k istému rastu. Ak vediete vlastnú firmu alebo zastávate riadiacu pozíciu v spoločnosti, dávajte pozor na povahu patróna roka 2022 – tigra.

Ak ste zamestnanec, potom v roku 2022 získate šancu urobiť veľký pokrok. Vaša spoločnosť iniciuje niekoľko zásadných zmien a toto je skutočnosť, ktorú môžete využiť vo svoj vlastný prospech.

Možné výhodné kontakty a vytvorenie užitočných spoluprác, nové skúsenosti a profesionálny rast sú pravdepodobné. Ak sa zvýšenie finančných príjmov neuskutoční, môžete ľahko nájsť ďalšie zdroje.

Láska a vzťahy

V oblasti osobných vzťahov je čas dať ľuďom okolo seba to, čo si zaslúžia. Niektoré rodinné väzby sa posilnia. Iné zas nie. Horoskop postavenia planét poukazuje na to, že treba začať odpúšťať a nezameriavať sa na chyby minulosti. Niekedy ste na seba a svoje okolie príliš prísni. Pamätajte, nikto nie je dokonalý a každý má právo robiť chyby. A samozrejme tiež niesť si za ne zodpovednosť. Milostné dobrodružstvo je na obzore najmä počas letných mesiacov.

Zdravie

Znamenie Váhy by malo v roku 2022 čo najviac odpočívať. Inak sa to môže odzrkadliť na vašom zdraví. To sa týka najmä tých z vás, ktorí sa narodili v druhej (3.10. – 12.10.) alebo v tretej dekáde (13.10. – 23.10.). Najslabšie mesiace sú január a február, kde vám hrozí prechladnutie, kašeľ, zápaly a oslabenie celkovej imunity. Môžu sa tiež objaviť problémy s pokožkou a náchylnosť na ekzémy.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom