Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Horoskop pre 39. týždeň (21.09. - 27.09.) pre znamenie Vodnár

Tento týždeň bude pre vás ľahké naučiť sa nové zručnosti.  Všetko je vo vašich rukách!  Čaká vás veľké upratovanie. Zíde sa vám to, lebo dostanete nečakanú návštevu.

Zdravie

Nasledujúce dni prežijete v pohode a bez stresov. Energie máte dokonca na rozdávanie, aj keď to tak začiatkom týždňa nemusí vyzerať.

Vzťahy

Vášmu znameniu sa môže zdať , že ste beznádejne sami. Vzťahy s opačným pohlavím sa nijakým spôsobom nevyvíjajú. Nesnažte sa plávať proti prúdu. Teraz je zlý čas na romantiku. Nemusíte sa báť, o nič neprídete . Šťastie príde , a ešte si budete medzi partnermi vyberať. Radšej sa tento týždeň venujte práci. Cez víkend sa môže ohlásiť na návštevu vzdialený príbuzný.

Peniaze

Prídu k vám nečakané peniaze. Poteší vás to o to viac, lebo v poslednej dobe vám nič nevychádzalo. Avšak nie je všetko zlé, ako sa na prvý pohľad zdá.

Práca

Na rozdiel od súkromného života, v práci sa vám bude dariť. Na obzore visí dokonca povýšenie alebo aspoň pochvala či uznanie od nadriadených.

Horoskop na dnes Horoskop na zajtra Týždenný horoskop Mesačný horoskop Ročný horoskop Charakteristika
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.