Znamenie Vodnár v roku 2022 bude mať šťastie na svojej strane.

Horoskop pre znamenie Vodnár vyzerá celkom zaujímavo. V roku 2022 sa budete musieť prispôsobiť odlišnému trendu, ktorý sa nezhoduje s tým vašim. Keďže vašim prvkom je vzduch, nastávajúce obdobie sa hurikán, ktorý vo vás drieme, bude musieť zmeniť na jemný vietor. Vaša planéta Neptún je však v priaznivom postavení so Slnkom, ktoré bude hlavným vládcom tohto roka. Takže nemusíte sa báť, nakoniec budete úspešní.

Práca

V roku 2022 dôjde k najdôležitejším udalostiam na fyzickej úrovni. V dôsledku toho budete ohromení materiálnymi problémami. Čaká vás veľa práce, ale budete mať veľa energie. V zamestnaní dokonca prevezmete povinnosti za svojich kolegov. Vrátia vám to tým, že si vás budú vážiť. Stanete sa pre nich takzvaným Gandalfom. Všetko bolo zlé, komplikované, neriešiteľné, pokiaľ sa neobjavíte vy. V tejto atmosfére všeobecného uznania budete mať len jednu hlavnú  úlohu – konať rýchlo a rozhodne. No v žiadnom prípade neprepadajte panike a nevytvárajte v práci zmätok.

Prekážky na ceste, ktoré sa objavia počas tohto obdobia, budú malé a zanedbateľné, a preto by ste nemali vynakladať príliš veľa času a energie na to, aby ste sa s nimi vyrovnali. Len nestrácajte koncentráciu a nesnažte sa všetkým vyhovieť. Samozrejme, vaši kolegovia a známi vás budú pozívať na stretnutia a rôzne podujatia.  Takže ak chcete dosiahnuť všetky stanovené ciele, povedzte „nie“ všetkým lákavým návrhom a nájdite si čas na relax.

Láska a vzťahy

Čo sa týka osobných vzťahov, milí Vodnári, pamätajte na to, že motivácia a konanie ostatných bude pre vás v roku 2022 úplne nepochopiteľné. V spoločnosti, v ktorej pracujete, začnú podivné personálne zmeny, ktoré celkovo nezvyšujú produktivitu. Rodinní priatelia prídu k vám požičať si peniaze na svadbu dcéry, ktorá sotva absolvovala strednú školu. Ale prečo sa tak ponáhľajú? A udejú sa ďalšie podobné udalosti, ktoré vás zaskočia. Nepokúšajte sa to všetko vyriešiť, pretože sa to dá do poriadku samo od seba.

V skutočnosti kvôli nepredvídateľnému správaniu vášho okolia nie je vhodné počas tohto obdobia stavať dlhodobé plány. Aj napriek tomu budete musieť vykonať malé zmeny. Skúste žiť v danom okamihu. Prečo ušetriť peniaze na dovolenku, ak existuje možnosť investovať do iných aktivít súvisiacich so zdravím, ktoré budú oveľa prístupnejšie?  Dovolenka nepríde hneď, zatiaľ čo bazén je k dispozícii, kedy chcete. Ak vás nesympatický kolega pozval do kina, neviďte hneď za tým, že vás chce požiadať o ruku, ale jednoducho choďte a užite si film bez planých úvah o možnej budúcnosti.

Kto vie, čo sa stane zajtra? Stručne povedané, užite si každú chvíľu a prestaňte sa obávať budúcnosti. V roku 2022 nebudete môcť ovládať svoj osud, váš bankový účet, ani vaše pocity. Vo všetkom sa budete musieť spoľahnúť  na svojich blízkych. Urobia to pre vás vo vašom najlepšom záujme. No áno, rok vás môže prekvapiť podvodmi a intrigami, ale pokiaľ budete počúvať svoj šiesty zmysel, môžete sa tomu vyhnúť.

Zdravie

Pre Vodnárov v roku 2022 platí, že by sa mali naučiť väčšej sebadisciplíne a myslieť na prevenciu. Nepreceňujte svoje sily. Najmä začiatkom jari pocítite vyčerpanosť, ktorú netreba podceňovať. Najrizikovejším mesiacom je marec. Treba si dávať pozor hlavne na prievan a prechladnutie. Niektorí z vás môžu mať problémy s krvným obehom a bolesťami chrbtice. Týka sa to obzvlášť tých, ktorí sa narodili v prvej dekáde znamenia Vodnár (21.1. – 31.1.).

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom