Venuša pre vás pripravuje dokonalú dovolenkovú rozprávku. Odovzdajte sa jej naplno. Na konci mesiaca sa vás niekto pokúsi vyprovokovať. Ignorujte ho!

Zdravie

Doprajte si tento mesiac voľno alebo dlhšiu dovolenku. Pomôže to zlepšiť nielen vaše zdravie ale tiež vzťahy s vašim partnerom.

Vzťahy

Týmto mesiacom doslova radostne pretancujete a rozhodne sa nebudete nudiť  - avšak nečakajte, že to bude trvať večne. Niektorí ľudia vás uzemnia a pripravia vám nemilé prekvapenie. Bude to osoba, od ktorej by ste to nečakali. Berte to s ľahkosťou a s humorom. Alebo to jednoducho ignorujte. Závidí vám váš úspech!

Peniaze a financie

Počas nasledujúcich dní budete viac ako inokedy pociťovať nedostatok financií. Nie je to však preto, že málo máte, ale že veľa chcete. Čo vy na to?

Práca

V práci to bude nesmierne náročné . Dôvodom je, že začnete všetko vidieť čierne a robíte z každej maličkosti najväčšiu katastrofu.  V skutočnosti ale vaše perspektívy tak temné nie sú. Merkúr na ústupe vyvolá konflikty s istým kolegom. Mali by ste sa nad sporom zamyslieť. Čo ak môže mať pravdu?

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom