Počas týždňa môžete veľa stratiť, ak sa budete snažiť  za každú cenu  dokázať svoju pravdu. Týka sa to buď pracovného, alebo súkromného života. Vyvarujte sa preto zbytočných konfliktov.

Zdravie

Stres sa začína podpisovať na vašom zdraví.  Bolesti  hlavy alebo nespavosť  by ste mali konečne riešiť, lebo to môže vyústiť do závažnejších problémov.

Vzťahy

Hviezdy odporúčajú, aby ste sa počas nasledujúcich siedmich dní obrátili na duchovné praktiky. Dajú odpovede na dôležité otázky vo vašom živote. Od druhej polovice týždňa by ste mali očakávať neopodstatnené scény žiarlivosti. Je lepšie vyhnúť sa konfliktom, lebo to neskončí dobre. Nezabudnite , že existujú odborníci.

Peniaze

Pociťujete stále nedostatok peňazí a vyzerá to tak, že sa to v nasledujúcich dňoch nezmení. Prestaňte sa však sústreďovať na to, čo nemáte, ale na to, čo máte.

Práca

V zamestnaní by ste to tento týždeň mali zvládnuť bez zbytočných stresov. Samozrejme ale iba v tom prípade, ak nebudete vyhľadávať konfrontácie s ľuďmi, ktorí majú iní názor ako vy. Múdrejší predsa ustúpi.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom