Partner bude tento týždeň mimoriadne aktívny, čo vás prekvapí. Neriešte, akými zmenami prechádza on, zamerajte sa na to, ako to vplýva na vás. Možno máte tendenciu podceňovať jeho názory či nápady.

Zdravie

Môžu vás potrápiť bolesti krížov, obličky alebo ochorenia močových ciest. Takisto buďte opatrní, čo sa týka prechladnutia a vírusových ochorení. Vaša imunita je veľmi oslabená. Podporte ju v boji s chorobami, vírusmi a baktériami vhodnými vitamínovými doplnkami, dostatočným odpočinkom a dobrou stravou.

Vzťahy

Dajte vášmu partnerovi  šancu, nech realizuje svoje nápady a nepodceňujte ho. Ak si ho začnete viac vážiť a brať ako seberovného, vzťahu to mimoriadne prospeje. Takisto vážte svoje slová. Je ľahké ublížiť, horšie je to potom vyžehliť. Tento týždeň vás možno prekvapí návšteva, z ktorej ste mali najskôr obavy, ale vykľuje sa z toho príjemné posedenie.

Peniaze

Čo sa týka financií, nečaká vás práve najpriaznivejší týždeň. Dajte si pozor na straty, krádeže a neuzatvárajte zbytočne obchody a budúce partnerstvá.

Práca

V zamestnaní to bude tento týždeň z hľadiska medziľudských vzťahov bezproblémové. Potrápiť vás môže len množstvo pracovných povinností. Budete tiež musieť ukázať, čo je vo vás. Nečakajte však odmenu a už vôbec nie finančnú. Udržanie pracovného miesta je tiež dostatočným benefitom. Ak pracujete manuálne, fyzická práca sa odrazí na problémoch s chrbtom v oblasti krížov, ak sedíte za počítačom, pocíti to krčná chrbtica.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom