V práci konečne pochopíte, že nemá cenu sa nad niekým rozčuľovať. Tento nadhľad by sa vám zišiel i v súkromnom živote.

Zdravie

Vaše telo sa cíti vo výbornej fyzickej kondícii. Môže za to pokojná myseľ, ktorú ste zaujali voči niektorým ľuďom a konfliktom v práci. Udržte si to do konca mesiaca.

Vzťahy

V nasledujúcich štyroch týždňoch prevezme nadvládu Mars a Venuša. Je to pre vás zlé alebo dobré? Zvláštnosťou je, že aj jedno, aj druhé. Budete pôsobiť mimoriadne príťažlivo pre opačné pohlavie. Môžete si pokojne gratulovať. Na niečo také podobné čakáte od začiatku roka. No môže sa vás naopak zmocniť strach, či ste dosť dobrí pre svojho partnera alebo budúcu lásku.  Začnite sa mať konečne zdravo radi. Potom vás budú môcť milovať aj druhí.

Peniaze a financie

Konečne sa rozhodnite a neodsúvajte  rozhodnutie týkajúce sa vašich financií na neskoršie. Práve teraz je ten najvhodnejší čas.

Práca

Merkúr je vo vašom znamení na ústupe, to znamená, že máte tendenciu odsúvať svoje povinnosti na neskoršiu dobu. Navyše si vás nadriadený začal všímať, čo sa týka po pracovnej stránke samozrejme. Ste totiž horúcim adeptom na poverenie novými a zodpovednejšími  úlohami, dokonca ste sa už dostali do užšieho výberu. Bola by to preto škoda, keby ste sa teraz zameriavali iba na svoj súkromný život.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom