Budete sa cítiť bez energie. Dôvodom je, že máte od ľudí príliš veľké očakávania. Zákonite vás potom sklamú a vy sa tak zbytočne uberáte o životnú energiu a radosť. Doma vás môžu čakať zmeny.

Zdravie

Niektorých z vás môžu v tomto týždni potrápiť bolesti hlavy a krížov. Takisto myslite na zdravie vášho srdca. Vysoký krvný tlak je tichým zabijakom, ktorý zabíja nepozorovane.

Vzťahy

Môžete očakávať zmeny v oblasti rodiny a domova. Niektorí príslušníci vášho znamenia sa presťahujú alebo sa zoznámia s niekým novým, s ktorým budú chcieť vytvoriť dlhodobejší vzťah. Ak už partnera máte, prekvapí vás niečím, čo ste od neho nečakali. Cez víkend alebo počas voľna vás môže čakať menšie dobrodružstvo, na ktoré budete dlho v dobrom spomínať.

Peniaze

Ak si v tomto období budete brať hocijaký úver, rozhodne vopred preverte svoje schopnosti a možnosti dlhodobého splácania.

Práca

Možno rozbehnete niečo nové a splníte si dávny sen. Skúste si však viac veriť. Na obzore je prísľub ocenenia alebo kariérneho postupu. Mali by ste si však dávať pozor na akýkoľvek hazard a neveriť ničomu, čo sa len blyští. Môžu sa pred vami tento týždeň otvoriť prekvapivé možnosti a príležitosti, o ktorých ste možno už ani neuvažovali. Bude sa to týkať najmä tých, ktorí sa narodili v poslednej dekáde vášho znamenia zverokruhu.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom