Blížencom v roku 2022 sa podarí zúročiť svoje kontakty a získať nejaké peniaze.  Rovnako ako počas všetkých predchádzajúcich rokov, narazíte na pár fascinujúcich ľudí. Jediným rozdielom v roku 2022 je to, že všetci títo skvelí ľudia vás posunú vpred. Niekto poskytne ochranu v profesionálnych kruhoch. Niekto podporí vaše  nápady. Niektoré osoby sa stanú najväčšou odmenou vo vašom živote, vašou láskou alebo priateľom. Nemožno však povedať, že rok 2022 bude časom najväčších víťazstiev a úspechov. Ide o to, že Merkúr, ktorý je zodpovedný za vaše znamenie, bude v negatívnej pozícii. Z času na čas by to mohlo vyzerať tak, ako by sa váš život práve zrútil pred vašimi očami.

Avšak, podľa astrológov, váš horoskop má silu, ktorá môže kompenzovať negatívnu energiu planét. Dokážete si poradiť s nečakanými zmenami  a prispôsobiť sa im tak, aby ste z nich vyťažili pre seba maximum.

Ľudia narodení  v znamení Blížencov sa naučia konať podľa zdravého rozumu a podľa potreby ľahko zmeniť svoj postup. Pamätajte, že ak niečo nefunguje, neprestávajte v tom, jednoducho treba zmeniť svoj prístup. Táto rada sa rovnako týka obchodnej sféry a aj oblasti osobných vzťahov.

Láska a vzťahy

Blíženci môžu byť v roku 2022 sebeckí. Budú konať iba v prípade vlastných záujmov. Nakoniec z vašej činnosti môžu ťažiť aj ostatní.  Môže sa stať, že sa vrátite k záležitostiam, o ktorých sa nazdávate, že ste ich dlho zanedbávali.

V roku 2022 znamenie Blíženci nestratí dôveru v seba, lebo postavenie planét je v súlade s ich energiou. Avšak v tomto roku nemôžu očakávať ani nejaké významné úspechy. Bude sa vám zdať, že nedržíte krok s ostatnými, ale na druhej strane nebudete zaostávať.

Niektorí z vás si v tomto roku založia rodinu a nájdu svoju lásku. Naskytne sa vám príležitosť, ktorú ste dlho hľadali v predchádzajúcich rokoch. Pozor však na nové priateľstvá. Nie všetci to s vami myslia úprimne.

Práca

Tento rok získate slobodu voľby. Môžete si vybrať povolanie a ľudí, s ktorými sa budete cítiť pohodlne. Blíženci budú mať úspech v obidvoch. Existuje len jedna oblasť, kde sú vaše šance pochybné. Ide o sféru umeleckej tvorivosti – literatúry, umenia, hudby. Zisk môžete počítať len v tých projektoch, ktoré majú hmotnú cenu.

To znamená, že môžete obchodovať s knihami, ale nebudete ich písať; zorganizovať umelecké výstavy, ale  nebudete vytvárať obrazy. Vzhľadom na akúkoľvek profesionálnu aktivitu, ktorú by ste si v tomto roku vybrali, tento trend by mohol znamenať, že by ste sa mali sústrediť na implementáciu hotových myšlienok, a nie na vývoj nových. Toto je smer, kde môžete nájsť základný zdroj inšpirácie, čo samozrejme ovplyvní získavanie materiálnych výhod a verejné uznanie. Z tohto dôvodu horoskop Blížencom radí, aby sa nezapájali  do zdĺhavých projektov, ale pustili sa do tých, ktoré zaručujú krátkodobý zisk.

V roku 2022 získate niekoľko pozitívnych skúseností, ktoré v konečnom dôsledku povedú k osobnému rastu. To sa vzťahuje nielen na profesionálnu sféru vášho života. Budete tiež svedkami niektorých zlepšení vo vašom osobnom živote. Dokážete sa tiež vyrovnať s akýmikoľvek problémami bez toho, aby ste utrpeli príliš veľa intelektuálne alebo fyzicky.

Zdravie

Znamenie Blíženci by nemalo preceňovať domnienku, že je po zdravotnej stránke v poriadku. Môže to byť pravda, ale musíte sa o to pričiniť aj vy sami. Postavenie Jupitera v roku 2022 vás vyzýva, aby ste začali pozornejšie sústreďovať svoju myseľ na niektoré príznaky tela. Váš organizmus vám tým chce niečo povedať, tak ho vypočujte. Blíženci narodení v druhej dekáde sú náchylnejší k rýchlej strate energie. Aj váš imunitný systém môže byť oslabený. Doprajte si preto oddych najmä počas zimných mesiacov. Obzvlášť v januári.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom