Tento mesiac sú vaše názory veľmi nestabilné. Meníte ich podľa počasia. Dajte si na to pozor, lebo z toho môžu vzniknúť zbytočné konflikty.

Zdravie

Po zdravotnej stránke to bude fajn. Nečakajú vás žiadne väčšie zdravotné problémy. Akurát  v strede mesiaca  vás môže premôcť menšia únava.

Vzťahy

Sršíte vášňou a sex-appealom. Od polovice mesiaca váš temperament ale vyprchá. Vám to vyhovuje, lebo potrebujete viac času pre seba. Aj singles sú spokojní so svojim stavom.   Ohlási sa návšteva nepríjemnej príbuznej, ktorá vám musí niečo odsúhlasiť alebo bude jej názor pre vás či vášho partnera dôležitý. O svojich zámeroch ju presvedčíte dobre premyslenými argumentmi a výrečnosťou. Mali by ste si však stáť za svojim slovom.

Peniaze a financie

Nekupujte tento mesiac nič, čo by ste si predtým nevyskúšali. Aj pri obchodných rokovaniach radšej viackrát merajte a až potom sa rozhodujte.

Práca

Od dvadsiateho v mesiaci, keď do vášho znamenia vstupuje Slnko, budete vo vrcholovej forme. Nezáleží na tom, aká prekážka sa pred vami objaví, nič vás teraz neodradí a svoje zámery dotiahnete do cieľa. Budete úspešní aj v športových aktivitách.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom