Počas nasledujúcich dní by ste mali popracovať na regenerácii svojich síl. Zároveň v tomto týždni pretrváva vplyv inšpiratívneho Neptúna a revolučného Uránu, ktorý nesie prekvapivé  príležitosti zlepšiť vzťahy so svojou rodinou.

Zdravie

Počas nasledujúcich dní sa budete cítiť zdraví a plní sily. Napriek tomu myslite na svoju regeneráciu v podobe relaxu. Nahromadený stres totiž môže neskôr narobiť vo vašom tele neplechu.

Vzťahy

Vo vzťahu môžete zúročiť všetko, čo ste doteraz do neho dali. Partner je otvorený všetkému, čo mu ponúknete. Možno obaja cítite, že by to chcelo zmenu. Ocitli ste sa v stereotype, ktorý vám obom nevyhovuje. Niektorí z vás sa dokonca môžu sťahovať a začínať odznova. Ozve sa k vám na návštevu vzdialená rodina, preto je ideálny čas na obnovenie vzťahov. I vaše deti potrebujú vedieť, že sa o ne zaujímate. Zoberte ich niekam na výlet. Zoberte ich niekam na výlet alebo si s nimi zahrajte nejaké hry. Uvidíte, že  sa zabavíte aj vy.

Peniaze

Pociťujete nedostatok financií a to je zdrojom častých hádok s partnerom. Nemali by ste toľko utrácať za nepotrebné drobnosti, ktorými zbytočne zahlcujete dom či byt. Ak to nebudete chcieť zmeniť, situácia sa tak skoro nezlepší.

Práca

Druhá polovica týždňa sľubuje pracovnú cestu, ktorá nedopadne podľa vašich očakávaní. Tí z vás, ktorí sú mladšie narodení, by mali niečo zmeniť na svojom prístupe k svojim nadriadeným a ku kolegom. Niekedy odmietate názor iných a tým sa sami ochudobňujete o množstvo skvelých nápadov a spoluprác, ktoré by vám uľahčili prácu a zjednodušili kariérny postup. Staršie ročníky by sa mali zase stiahnuť a nemiešať sa do vecí, ktoré sa ich netýkajú.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom