Šťastena sa k vám vracia. Všetko sa začne úspechmi v zamestnaní , ktoré vás samých takmer prekvapia. Dokonca vám môžu vyraziť dych. Dodá vám to ďalšiu tvorivú energiu, ktorú využijete vo svoj prospech.

Zdravie

Tento týždeň vás môžu potrápiť  žalúdočné problémy. Môžu sa objaviť hnačky či zápcha alebo nepríjemné nafukovanie. Mali by ste si posvietiť na svoju stravu a menej jesť ťažké a vyprážané jedlá. No to vy však viete.

Vzťahy

Vo vzťahu sa to môže začať tento týždeň komplikovať. Nebude sa vám dariť vyjadriť svoj názor a budete sa cítiť, že nikto nemyslí na vaše potreby. Avšak bude vás to trápiť možno do stredy. Problémy v súkromí prekryje úspech v zamestnaní. Blízka osoba z vášho okolia vám ich závidí. Kto to je, vám prezradí náhoda. Vlastne sa potvrdí len vaša predtucha.

Peniaze

Úspech v zamestnaní bude sprevádzať aj úspech finančný. Najmä ak pracujete v marketingu. Nemusíte sa báť utrácať. Podarí sa vám výhodný nákup.

Práca

Všetko vám pôjde ako po masle. Nemusíte sa báť zložitejších zadaní a projektov. Budú vás podporovať i osoby, ktoré boli k vám predtým dosť kritické. Môžete sa dočkať čoskoro i povýšenia alebo si finančne prilepšíte. Mimoriadne úspešní budú najmä podnikatelia a tí, ktorí pracujú v marketingu.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom