Počas nasledujúceho mesiaca sa nebojte žiadnych zložitých problémov a hravo zvládnete aj rutinu. To všetko je potrebné podstúpiť na ceste za úspechom.

Zdravie

Nevšímate si varovné signály vášho tela, ako je únava, bolesti hlavy a podobne. Vystupňujú sa najmä koncom mesiaca. V prvých týždňoch nepreceňujte svoje sily, môže sa stať úraz.

Vzťahy

Tento mesiac bude mať na vaše znamenie vplyv konfliktný Urán. Nebudete s ničím spokojní  a budete sa chcieť stále hádať. Vaši blízki si to teda s vami užijú. Mohlo by sa to zmeniť v polovici mesiaca a posledný týždeň sa to zase vystupňuje. Skúste si dopriať nejaký relax, lebo vďaka týmto náladám môžete prísť o človeka, na ktorom vám záleží. Jeho dôveru bude potom ťažké získavať späť.

Peniaze a financie

Ako si slušne zarobiť naviac? Určite nedajte na špekulantské rady istej osoby. Nemyslí to s vami úprimne a svoje rozhodnutia by ste mohli oľutovať. Koncom mesiaca môžu prísť peniaze aj samé.

Práca

Atmosféra v zamestnaní je dusivá, aj keď sa vám na rozdiel od súkromného života v práci darí. To preto, že vaše vzťahy s kolegami sa výrazne zhoršili. Občas nebuďte takí kritickí a keď už kritizovať musíte, skúste to aj inak. Vaša arogancia sa môže časom otočiť proti vám. Koncom mesiaca vám môže vyjsť zaujímavý obchod.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom