Počas nastávajúcich dní sa zamerajte sami na seba. Dôverujte svojim schopnostiam a postupujte krôčik po krôčiku k uskutočneniu svojich cieľov. Rady vypočujte, ale voľte vlastnú cestu – ukáže sa ako najspoľahlivejšia.

Zdravie

Ak ste poslúchli varovné signály z predchádzajúcich dní, nebudú vás tento týždeň ohrozovať žiadne zdravotné komplikácie. Nezaspite však na vavrínoch.

Vzťahy

Budete potrebovať poriadnu dávku kreativity a predstavivosti, aby ste beh udalostí dostali pod kontrolu. Vo vašom živote sa totiž objaví niekto, kto sa bude tváriť ako priateľ, avšak jeho skutočným úmyslom je z vás vysať energiu a nápady. Hviezdy sľubujú, že si s tým poradíte a tohto človeka včas prekuknete.

Peniaze

Hviezdy vášmu znameniu radia, aby ste žili pre dnešok a nič neplánovali a nerobili si plány do budúcnosti. Situácia v podnikaní sa môže rýchlo meniť a hlavnou úlohou je zabrániť veľkým stratám. Koncom týždňa  sa vám možno naskytnú nečakané peniaze. Dlho sa však vo vašej peňaženke neohrejú.

Práca

V zamestnaní vás čaká šťastný týždeň. Možno nastanú aj pozitívne zmeny. Budete mať k dispozícii všetky zdroje, ktoré vám pomôžu dosiahnuť maximálneho potenciálu. Možno sa vám pritom naskytne šanca využiť klamstvo a vec urýchliť. Nerobte to, lebo sa to otočí proti vám a môže to ohroziť i vaše pracovné miesto.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom