Tento týždeň sa nebude vyvíjať podľa vašich predstáv. Bude však záležať na vás, ako sa s prípadnými prekážkami vysporiadate. Možno by ste sa mali prestať upínať na jedno riešenie. Vždy existuje totiž viacero možností, aj keď ich momentálne nevidíte.

Zdravie

Čo sa týka zdravia, nehrozia vám nijaké väčšie komplikácie. Možno máte tendenciu upadnúť do depresie, lebo vo svojom okolí sa stretávate s tým, že ľudia bojujú s vážnymi chorobami. Niekedy je však vážna choroba pre človeka tým požehnaním, lebo inak by sa pre zmenu života nikdy neodhodlal.

Vzťahy

Partner vás prekvapí zaujímavým názorom, ktorý by ste od neho vôbec nečakali. Neoponujte mu a nesnažte sa ho presvedčiť. Pravda je predsa subjektívny pojem a zbytočne si kaziť týždeň hádkami.

Peniaze

Niekto vám poradí dobrý obchod. Nebudete mu zo začiatku veriť, ale mali by ste. Hovorí sa, že risk je zisk. Tentoraz sa to vyplatí.

Práca

Ku koncu týždňa sa vám podarí usporiadať myšlienky s určitým nadhľadom. Možno vás prekvapí, k akým záverom dôjdete. Podarí sa vám vyriešiť istý problém, za ktorý vám budú vďační najmä vaši blízki kolegovia. Od nadriadených však pochvalu nečakajte. Majú teraz iné starosti, o ktorých nemáte tušenia.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom