Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Horoskop pre 39. týždeň (21.09. - 27.09.) pre znamenie Baran

Naplánujte si spoločnú dovolenku buď s partnerom alebo s priateľmi. Je na to vhodný čas.

Zdravie

Objavia sa staré rany alebo dlho prehliadaný zdravotný problém. Je čas, aby ste začali počúvať svoj organizmus a jeho varovné signály.

Vzťahy

Vaše znamenie potrebuje pochopiť samých seba, lebo neviete, ako zapôsobiť na opačné pohlavie. Tento týždeň bude nevýrazný , v odtieňoch šedej. Je dosť ťažké naladiť sa na stav víťaza a dobyvateľa srdca. Čo robiť? Existujú dve možnosti. Môžete vynaložiť veľké úsilie a je tu nádej na malý flirt alebo sa venovať radšej niečomu inému.

Peniaze

Doprajte si drobnosť, ktorá vám urobí veľkú radosť. Veď niekedy si to môžete dovoliť bez výčitiek.

Práca

Nespokojnosť so sebou samými a s vašimi výsledkami sa objavuje v posledných týždňoch často. Ako to zmeniť? Prestávate si veriť v profesijnej oblasti  a toto potrebujete zmeniť.  Sústreďte sa konečne aj na to pozitívne, čo ste dokázali. Určite toho nie je málo, len to zvyknete prehliadať.

Horoskop na dnes Horoskop na zajtra Týždenný horoskop Mesačný horoskop Ročný horoskop Charakteristika
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.