Horoskop na rok 2022 pre znamenia Baran prináša veľa šťastia. Avšak pozor. Nebudete to mať jednoduché.

Znamenie Baran by malo v roku 2022 pokračovať vo svojej snahe. Šťastie vám môže priať. No problém je, že vaše znamenie je pod vplyvom planéty Mars, ktorú posilní zvýšená činnosť Slnka. Vaša horúca hlava môže zmariť množstvo skvelých príležitostí. Na druhej strane zemský prvok dokáže potlačiť agresiu a krutosť Marsu, preto sa mnohí z vás môžu ocitnúť pod tlakom.

Ľudia narodení v znamení Baran si v roku 2022 poradia s akýmkoľvek stresom a problémovou situáciou. Dokážu sa z nej rýchlo spamätať.  V nastávajúcom období dostanú Barani chuť učiť sa, trénovať svoje schopnosti, súťažiť, milovať, pracovať a zabávať sa.

Budete v pokušení robiť všetky tieto veci súčasne, ale je dôležité, aby ste sa nestratili v túžbach a plne využili toto obdobie. Majte na pamäti, že v roku 2022 by ste nemali venovať veľkú pozornosť strategickému plánovaniu. Všetko plánovanie a premýšľanie ste mali robiť v roku 2021. Teraz nastal čas konať. Hviezdy vám budú naklonené, preto ak sa vyskytnú prekážky, ľahko ich prekonáte. Napriek tomu sa určite stretnete so situáciou, kde budete čeliť strachu z neznámych vôd. Avšak, mali by ste sa odvážiť urobiť tento krok a potom sa ocitnete nad hladinou nad vodou, a stanete sa kapitánom svojej vlastnej lode.

Práca

Rok 2022 môže znamenie Baran  brzdiť a vy budete mať pocit, že vaše víťazstvá vás môžu stáť viac úsilia ako minulý rok. Ak ste napríklad športovec, buďte pripravení na to, že požadované množstvo výcviku sa exponenciálne zvýši. Skončíte s množstvom modrín, avšak pokiaľ ide o výkon, budete superstar. Rovnaké pravidlo sa bude vzťahovať aj v pracovnej oblasti a oblasti akademického vzdelávania. Kým iní spravia krok, vy už budete mať za sebou tri. Vaše úspechy nezostanú bez povšimnutia a prinesú vám ovocie.

Láska a vzťahy

Rok 2022 otestuje všetky vzťahy znamenia Baran.  Tým zadaným hrozia konfliktné situácie s partnermi najmä kvôli ich snahe zakaždým prevziať opraty a byť pánom situácie. Vaši blízki jednoducho strácajú trpezlivosť s vašou horúcou hlavou. Kvôli týmto nezhodám vás to bude lákať viac ako zvyčajne k zakázaným a bláznivým úletom. Najmä počas letných mesiacov. Môžete zabudnúť na nebezpečenstvo, ktoré z toho vyplýva.

Ak chcete, aby všetko prebehlo hladko a bez strát, mali by ste si niekedy priznať chyby a pripustiť, že aj druhé miesto nie je zlé. Nebyť teda za každú cenu víťaz.  Veď nemusíte si ustavične dokazovať, že ste lepší ako iní.

Zdravie

Čo sa týka vašej kondície, milujete prvenstvo. V roku 2022 môžete mať tendenciu viac ako inokedy preceňovať svoje sily. Znamenie Baran by malo poľaviť najmä začiatkom roka. Často sa stáva, že si na svoj chrbát naložíte viac ako unesiete, preto sa intenzívnejšie objavia bolesti chrbtice. Nezabúdajte na pravidelné cvičenie a vyváženú stravu. K bolestiam chrbta sa totiž môžu pridať žalúdočné ťažkosti. Horoskop hovorí, že najslabšie mesiace týkajúce sa zdravia čakajú príslušníkov tohto ohnivého znamenia  v prvej polovici roka. Na zdravie si dávajte pozor v máji a júni. Najviac energie pocítite v decembri.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom