Možno o vás niekto šíri klebety. Prehovorte s ním a uveďte všetko na správne miesto. Inak vás čaká celkom sľubný mesiac.

Zdravie

Necítite sa vo svojej koži a neviete prečo. Zmocňuje sa vás nervozita. Môže byť za tým váš jedálniček alebo málo pohybu. Zmeňte to čím skôr.

Vzťahy

Tento mesiac sa vaše šance u opačného pohlavia značne zvýšia. Vy však túžite sedieť doma a nemáte o nikoho záujem. Aj pre zadaných platí, nepreháňajte to s lenivosťou. I o vzťah sa treba starať, inak zovšednie a naberie zlý smer. Naplánujte dovolenku a nešetrite peniazmi, lebo zlá investícia do oddychu je horšia ako žiadna.

Peniaze a financie

Pri plánovaní dovolenky, ako bolo vyššie spomenuté, nešetrite. Doprajte si relax, ktorý si zaslúžite. Potrebujete sa totiž dobiť.

Práca

Zmocňuje sa vás zlý pocit a prestáva sa vám páčiť pracovná atmosféra. Čo ak je za tým jeden z vašich kolegov, ktorý o vás šíri klebety? Teraz je vhodný čas to riešiť a vysvetliť si to s ním. Hviezdy budú na vašej strane. V nasledujúcom mesiaci by ste sa mohli pustiť aj do náročnejších úloh alebo projektov. Dokážete totiž toho oveľa viacej, ako máte v náplni práce.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom