Venujte sa tento mesiac sebe a doprajte si napríklad prechádzky na čerstvom vzduchu. Treba načerpať sily na ďalšie týždne, ktoré nemusia byť ľahké.

Zdravie

Tento mesiac by vás mohli čakať zdravotné komplikácie v podobe prechladnutia alebo drobných úrazov.  Zlepší sa to uprostred  mesiaca.

Vzťahy

Na váš milostný život majú planéty tento mesiac silný vplyv. Ideálna príležitosť pre singles, ktorí túžia po vážnejšom vzťahu. Najmä čo sa týka žien vášho znamenia, medzi mužmi, s ktorými flirtujete,  je jeden, do ktorého sa časom môžete zamilovať. Potom prevezme vládu Venuša a bude nad vami držať ochrannú ruku. Pokiaľ sa chcete vystreliť až niekam do neba, tak aspoň v niektorý víkend si niekam vyrazte.  Na tieto chvíle budete spomínať do konca života.

Peniaze a financie

Budete mať veľmi dobré nápady, ktoré vám môžu  priniesť  financie navyše. Uzatvoríte napríklad dobrý obchod, alebo výhodne niečo predáte. Môžete z toho profitovať na dlhší čas.

Práca

Za vaše zamestnanie momentálne zodpovedá Merkúr. Ten sa vám síce nestavia do cesty, ale tiež vám nijak nepomáha. Iniciatíva by teda mala vychádzať od vás. Niekedy však je pre vás ťažké používať lakte a prebojovať sa do prvej rady. Našťastie je tu Jupiter, ktorý momentálne stojí na vašej strane. Dodá vám dostatok odvahy, ktorá sa vám zíde aj pri riešení zložitých situácií pri výkone vašej práce.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom