V partnerskom vzťahu nečakajte veľa romantiky, upevníte si však priateľstvá. Teraz je ideálne obdobie ozvať sa kamarátkam a kamarátom. V zamestnaní si dajte pozor na svoje názory.

Zdravie

Zo zdravotnej stránky sa zamerajte na zlepšenie kondície. Môžu sa vyskytnúť problémy s dychom, čo vyriešia pravidelné prechádzky alebo beh.

Vzťahy

Oprášte priateľstvá a dohodnite si pravidelné stretnutia. Prospeje to obom stranám. Možno vám pomôže i nestranný pohľad vašich kamarátov. Potrebujete sa navyše zveriť i s problémom, ktorý vás ťaží. Niekedy možno veci príliš analyzujete a trápi vás tiež, čo si o tom pomyslia druhí. Mali by ste začať myslieť už na seba a svoje pocity.

Peniaze

Toto je priaznivý týždeň pre všetky finančné záležitosti. Môžete tiež dostať ponuku lepšie plateného zamestnania alebo možnosť privyrobiť si. Ak ju zoberiete, nebudete banovať.

Práca

V zamestnaní si počas nasledujúcich dní dajte pozor, aby ste nepreberali názory kolegov, snažte sa udržať si vlastný postoj a nebáť sa ho aj vyjadriť. Ak sa prispôsobíte väčšine, zaniknete v dave. Dokonca sa stane, že sa zhoršia vzťahy aj s vašimi nadriadenými. Prispieva k tomu tiež fakt, že niekto o vás roznáša klebety. Možno sa však črtá na obzore zmena zamestnania, ktorá vám prinesie úspech.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom