Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Horoskop pre 9. týždeň (01.03. - 07.03.) pre znamenie Strelec

Budete sa cítiť osamelí a nepochopení. Skôr, ako začnete hádzať vinu na druhých, mali by ste prehodnotiť svoje životné hodnoty.

Zdravie

Nájdite svoju vnútornú slobodu a naučte sa ju používať. Potom bežné zdravotné komplikácie ustúpia do úzadia. Pozor len na alergie.

Vzťahy

Môžete viac ako inokedy prepadnúť pokušeniu hľadať niekde inde, čo máte doma. Mali by ste byť vďační za to, čo máte, a nepreháňať to s očakávaniami voči partnerovi a vašim blízkym. Veď nakoniec môžete byť šťastní aj v škatuli pod mostom. Šťastie je totiž voľba a nedá sa podmieňovať ničím. Iní by za to, čo máte, dali aj svoj život.

Peniaze

Unáhlené rozhodnutia by vás mohli doviesť do slepej uličky. Tento týždeň nenakupujte drahé veci. Mohli by ste na tom prerobiť.

Práca

Čakajú vás pracovné ťažkosti. Pocítite značnú nechuť k rutinnej práci a budete sa snažiť urobiť všetky úlohy čo najrýchlejšie. Pozor na nedbalo odvedenú prácu, ľahko by ste mohli stratiť priazeň nadriadeného. Vyhýbajte sa prípadným pletkám s kolegom alebo kolegyňou. Mohli by ste prísť aj o zamestnanie alebo dobrú pozíciu, ktorú ste s problémami získavali. Flirt vám preto nestojí za to.

Horoskop na dnes Horoskop na zajtra Týždenný horoskop Mesačný horoskop Ročný horoskop Charakteristika
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.