Tento mesiac je na dosah vyriešenie jedného problému. Sami budete prekvapení, že ste na to skôr neprišli.

Zdravie

Mali by ste niečo urobiť aj pre svoje zdravie. Určite by vám prospela pravidelná prechádzka na čerstvom vzduchu alebo jazda na bicykli. Urobte si mesiac bicyklovania.

Vzťahy

Ak patríte k zadaným príslušníkom vášho znamenia, Venuša vás bude pokúšať. Začne vám byť clivo za slobodou. Najmä, ak sa na obzore objavia konflikty spojené s nedostatkom financií, ktoré budete musieť riešiť. Nemáte chuť nič nikomu vysvetľovať, ale žiaľ musíte. Pre single je na obzore nová zaujímavá známosť.

Peniaze a financie

Tento mesiac, najmä na začiatku, vás čakajú nepredvídateľné finančné výdavky a s tým spojené konflikty a nepochopenie. Pripravte si argumenty, aby ste svojich najbližších prinútili k obmedzeniu výdavkov.

Práca

Získate nový pohľad na niektoré veci a to vám pomôže posunúť sa tým správnym smerom. Beriete to ako zadosťučinenie. Keď nie doma, tak aspoň v práci sa vám darí. Mali by ste sa pokúsiť prinútiť nadriadených k tomu, aby svoju náklonnosť voči vám prejavili aj niečím hmatateľným, nielen slovami a pochvalou. Menšia finančná injekcia by vám veru teraz veľmi pomohla.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom