Skvelé obdobie na vyriešenie si  problémov, ktoré ste už dlhšie odkladali. Aj v milostných vzťahoch to tento mesiac vyzerá sľubne.

Zdravie

Už dlhšiu dobu ignorujete bolesti chrbta. Môže byť za tým nesprávne držanie tela. Ak máte sedavé zamestnanie, dajte si pozor, ako sedíte za pracovným stolom. Skúste si v nasledujúcich týždňoch dať za úlohu, že to postupne napravíte.

Vzťahy

Váš partner vás bude tento mesiac zbožňovať viac ako inokedy. Zo začiatku mesiaca vás síce zamestná riešenie istého problému, ale opätujte mu to neskôr  spoločnou dovolenkou. Na obzore prírastok v rodine.

Peniaze a financie

Vaša rozšafnosť vás môže tento mesiac vyjsť drahšie, ako sa bude na prvý pohľad zdať. Radšej si premyslite každé euro, ktoré pustíte z ruky. Je to určite lepšie, ako si brať pôžičku a zbytočne sa zadlžovať.

Práca

Ak chcete začať novú stránku v živote, musíte opustiť minulosť. Choďte ďalej, vytvorte pevnú základňu v podnikaní. Počas snahy o materiálne bohatstvo nezabudnite na okruh vašich susedov - milovaní, deti, rodičia vás potrebujú, a nie vaše peniaze alebo slávu. Môže vás prepadnúť túžba oslobodiť sa od povinností.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom