Kde sa zrazu vzala nedôvera? Je to len vaše podozrenie, ktoré vám ju ustavične pripomína? Nič reálne nenasvedčuje tomu, že by vaše podozrenie bolo oprávnené. Zostávate v strehu, rozhodne však nikoho neobviňujte.

Zdravie

Počas nasledujúcich dní môžete byť náchylní na prechladnutia močového mechúra, pohlavné choroby či zápaly obličiek.

Vzťahy

Môžete si dovoliť trošku riskovať. Najmä ak ste slobodní a túžite po partnerovi. Prejde vám to. Čo sa týka flirtu, si však vopred premyslite, kam až chcete zájsť. Priazeň hviezd sa prejaví v láske a zlepšia sa vzťahy i v prípade, ak ste zadaní. Pozor však na žiarlivosť a podozrievavosť, ktorá všetko môže pokaziť.  Víkend môže byť  príjemným, ak sa rozhodnete naplánovať výlet s rodinou alebo so svojimi priateľmi.

Peniaze

V zamestnaní sa nemôžete sťažovať na nepriazeň šťasteny. Naopak. Nadriadení ocenia vašu prácu štedrým finančným príspevkom.

Práca

Okrem nadriadených vám prejavia svoju priazeň aj vaši kolegovia. Síce nebude to vo forme peňazí, ale zato veľmi úprimne. Nebudete o tom ani chvíľu pochybovať. Tento týždeň pochopíte, že niekedy vaše zbytočné rozoberanie vecí, situácií a vzťahov nikam nevedie. Hneď budete mať lepšiu náladu, čo ocení  vaše okolie nielen v práci, ale i v súkromí. Konečne máte pocit, že šťastie vám praje.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom