Cítite, že nie ste vo svojej koži. Pri pomyslení na budúcnosť sa vám zmocňuje depresia. Nevzdávajte to, aj ťažké obdobie má svoj koniec.

Zdravie

Po fyzickej stránke budete fit, po tej psychickej sa to už nedá povedať. Nespavosť, stres a depresie sú nebezpeční spojenci. Myslite preto aj na svoje duševné zdravie.

Vzťahy

Počas tohto týždňa budete viac ako inokedy vystavení depresívnym náladám. Čo tak stretnúť sa so starým dobrým priateľom? Pomôže vám aj prechádzka na čerstvom vzduchu. Myslite na to, že všetko raz skončí. Aj táto situácia.

Peniaze

Nejaké výrazné pokroky vo finančnej oblasti tento týždeň nečakajte. Napriek tomu by ste si mali spraviť malú radosť kúpou milého darčeka. Nie však nič, čo by mohlo zruinovať váš rodinný rozpočet.

Práca

V zamestnaní sa neviete na nič sústrediť. Nič vás nebaví a ste bez chuti do života. Napriek tomu sa snažte zamerať na to pozitívne. Napríklad, že stále máte zamestnanie a pravidelný príjem. Niektorí to šťastie nemajú. Do ťažších úloh sa počas týchto dní radšej nepúšťajte. Mohli by ste prehliadnuť dôležitú vec.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom