Vaše znamenie je v ohnisku obrovských energetických vĺn Marsu a Slnka. Pre vás sa tak otvára veľa možností, ako ich využiť.

Zdravie

Môžu sa objaviť zápaly prínosových dutín alebo mierne prechladnutie. Niektorých z vás môže tiež potrápiť bolesť kĺbov alebo svalov. Mali by ste spomaliť zo svojho pracovného tempa.

Vzťahy

Viete zalichotiť tomu, koho máte radi? Stačí len slovíčko, aby si partner začal znovu veriť. Ak ste to neurobili, je najvyšší čas všetko napraviť. Partner vás presvedčí o svojom intelekte a hlbokých znalostiach. Ak ho budete náležite obdivovať, ocení to nielen slovami, ale bude sa snažiť vytvoriť vám raj na zemi. Víkend strávený medzi neznámymi ľuďmi vám môže priniesť nečakané zvraty, nedajte sa však ovplyvniť náhlym vzplanutím.

Peniaze

Strážte si svoje výdavky a skúste nájsť inovatívny spôsob, ako zlepšiť svoje financie. Cítite, že by to chcelo zmenu. Takto sa dlhodobo fungovať nedá.

Práca

Nechajte hlavné slovo svojmu partnerovi alebo nadriadenému, on rozhodne najlepšie. Ak nechcete riskovať nepríjemnosti, vyhnite sa výčitkám na adresu tých dvoch, samozrejme, ak sami nie ste tým veľkým šéfom. Víkendová kultúrna akcia sa určite vydarí.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom