Prečítajte si, čo pripravil rok 2022 pre znamenie Strelec.

Pre ľudí narodených v znamení Strelec je v roku 2022 dôležitá skutočnosť, že nedávno objavená planéta Eris, ktorú astrológovia považujú za patróna tohto znamenia, bude vo vzťahu k Slnku na priaznivom mieste. A Slnko je hlavným veliteľom v roku 2022. To znamená, že Strelec bude naladený na konštruktívny prístup a bude mať plnú dôveru vo svoje schopnosti.

Strelci v tomto roku budú vždy tam, kde sa niečo deje.  Najmä vo vašom profesijnom živote budete nenahraditeľní.  Vaša vôľa a odhodlanie sa aktivuje v smere hmotného prospechu. Inými slovami, rok 2022 vás zahrnie dostatkom príležitostí. Váš prvok je v súlade s prvkom patróna roka – Vodného tigra. Zem, voda a váš oheň – teda teplo a svetlo tvoria život. Aktivujú sa pozitívne procesy. Čím jasnejšie je slnko, tým väčšia je úroda.

Práca

Ako už bolo naznačené v úvode, znamenie Strelec čaká veľmi aktívne obdobie. Práce budete mať dostatok a odpočinok budete realizovať dosť svojským štýlom. Napríklad prostredníctvom poznávacieho výletu, čiže žiadne leňošenie vás nečaká a vám to aj vyhovuje.

Tento rok možno nazvať ľahkým, ale nie preto, že všetko bude fungovať bez veľkého úsilia, ale preto, že všetko pôjde tak ako má. Patrón roka má vždy rezervu na nepredvídané komplikácie. Udržuje svoju vlastnú stabilnú a priaznivú pozíciu, ako aj svoju rodinu, a to aj na úkor ďalších komplikácií. Pre vás, drahý Strelec, ak ste sa narodili pod patronátom iného zvieraťa, trendy tohto obdobia budú pracovať na násobení dostupného kapitálu.

Ak ste sa narodili podľa čínskeho horoskopu v roku tigra, budete v nasledujúcich mesiacoch realizovať dôležité rozhodnutia, ktoré ovplyvnia ďalšie obdobia.

Počas roka stretnete dôležitých ľudí, ktorí vás posunú v profesijnej kariére. Podpíšete dohody, zmluvy a vytvoríte výhodné partnerstvá.

Hlavná činnosť ľudí narodených v znamení Strelec v roku 2022 sa zameria na prerozdelenie vašich materiálnych, intelektuálnych a emočných úspor. Premýšľate nad tým, kam investovať s najväčším prínosom, aké profesionálne projekty uprednostniť, a ktorí ľudia si zaslúžia váš čas. Všetko sa vám podarí doviesť do úspešného konca, ak nestratíte svoju ostražitosť. Je tu totiž hrozba  dezinformácií a intríg. Neverte preto každému slovu najmä z neznámeho zdroja.

Láska a vzťahy

Čo sa týka osobného života, horoskop pre znamenie Strelec nie je najpriaznivejší. Najmä  počas jarných a jesenných  mesiacov vám hrozia depresie a konflikty v rodine, ktoré môžu viesť k emočnému zlyhaniu.

Negatívna pozícia Merkúru vám poskytne zlé informácie a povzbudí vás k spojeniu s nesprávnymi ľuďmi. Niekedy bude veľmi ťažké vyhnúť sa okolnostiam, ktoré táto planéta vytvára, najmä v oblasti citov. Počas tohto obdobia sa však neutiekajte do ústrania. Naopak, vyhľadajte blízkych, priateľov, známych a ľudí, ktorým dôverujete a cítite sa s nimi dobre. Prediskutujte s nimi, čo vás trápi a spoločne hľadajte riešenia.

Zdravie

Zdá sa, že energie máte na rozdávanie, ale nie je to tak. Môžu sa objaviť zanedbané zdravotné neduhy, ktoré sa zase budú hlásiť o slovo. Tentoraz však intenzívnejšie. Pre svoje zdravie chcete urobiť maximum, čo je chvályhodné, ale keďže vaše znamenie zvykne preháňať, na udržanie kondície vám stačí zabehať si a nie zdolať najvyššiu horu sveta.

V roku 2022 sa vyhýbajte toxickému prostrediu a doprajte si najmä začiatkom roka očistu. Takisto sa môžu objaviť problémy s lymfatickým systémom a ľahšie psychické problémy. Byť opatrný sa oplatí obzvlášť apríli a v júli.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom