Je čas prestať byť konzervatívny a začať si plniť svoje sny.  V tomto mesiaci vás čaká stretnutie s rodinou vášho partnera, ktoré ste dlho odkladali.

Zdravie

Môžu sa k slovu ohlásiť staré jazvy alebo bolesti kĺbov či svalov. Mali by ste si dopriať masáž alebo aspoň uvoľňujúci kúpeľ.

Vzťahy

Na obzore stretnutie, ktorému sa už nemôžete vyhnúť. Mali by ste pre dobro rodiny urobiť kompromis a prestať sa stavať na zadné. Nie všetci vám chcú zle. Pre nezadaných je tu začiatkom mesiaca možnosť niekam vycestovať a spoznávať nových ľudí. Pre tých zadaných, akceptujte aj partnerovu rodinu a naplánujte spoločný program pre všetkých. Vaša láska vám bude za to vďačná.

Peniaze a financie

Niekto vám podkopáva nohy a podsúva vám zlé rady. Už ste vďaka ním dosť prerobili. Začnite počúvať svoju intuíciu a radšej si všetko tento mesiac overte.

Práca

V práci by ste už mali prestať odkladať dôležité veci a spoliehať sa na druhých. Nikto to za vás nespraví. Máte dostatok vytrvalosti, preto sa neobávajte riešiť aj náročnejšie úlohy. Rátajte však s tým, že to môže byť beh na dlhé trate.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom