Vyhýbajte sa vystresovaným či nervóznym ľuďom. Môžete sa totiž nechať nakaziť ich energiou a nebolo by to pre vás dobré. Alebo sa naučte ignorovať tieto negatívne emócie.

Zdravie

Vplýva na vás stres a veľa pracovných úloh. Ešte aj doma ste si toho na svoje plecia nabrali viac než dosť. Zastavte sa na chvíľu a začnite počúvať svoje telo.

Vzťahy

Tento mesiac vás čaká nedorozumenie v rodine alebo s priateľmi. Treba ho riešiť hneď zahorúca. Skúste sa v pokoji porozprávať, nech sa zbytočne problém nenafúkne do obludných rozmerov. Pre nezadaných platí, ctitelia, s ktorými sa zoznámite v spoločnosti, vás očaria iba nachvíľu.  Nečudujte sa preto, keď sa od svojich priateľov dočkáte klasickej reakcie: „Tebe sa nikto nikdy nemôže zavďačiť.“

Peniaze a financie

Nečakajte, že vám budú tento mesiac padať pečené holuby samé do úst. A nielen tento mesiac. Musíte už konečne niečo začať robiť a prestať bedákať, že nemáte peniaze.

Práca

Navzdory prísunu energie od Marsu sa niekedy cítite ako obeť energetických upírov, ktorí vás vysávajú do poslednej kvapky. Motivovať sa môžete tým, že budete nadšene plánovať budúcnosť, ale s jej realizáciou a konkrétnymi krokmi počkajte pekne až na koniec mesiaca. Tentoraz si natiahnuť čas môžete dovoliť.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom