Počas nasledujúceho obdobia zbytočne neriskujte, aj keď vás čakajú priaznivé dni.

Zdravie

Niektorí z vás môžu mať problémy s reumatizmom a so zápalmi kĺbov. Ak pravidelne cvičíte, radšej počas nasledujúcich dní  neprepínajte svoje sily.

Vzťahy

Nerozčuľujte sa nad vecami a ľuďmi, ktorých nemôžete zmeniť. Vôbec sa neoplatí komunikovať s nepríjemnými oponentmi, ktorí sa snažia mať za každú cenu pravdu. Tento týždeň viac ako inokedy, platí zásada – s hlupákmi sa nehádajte, lebo to nemá cenu. Prevalcujú vás svojimi argumentmi a znížia na svoju úroveň.   Návšteva vašej svokry alebo nepríjemnej príbuznej vás vystaví ešte väčšej skúške vašej trpezlivosti.

Peniaze

V oblasti financií vás čaká stabilné obdobie. Môžete si dopriať  kúpiť pre seba a svojich blízkych aj nejaké maličkosti.

Práca

Nebeské planéty vášmu znameniu naznačujú, že budúci týždeň bude pre vás priaznivý, pretože sa rozhodli zmeniť miesto pobytu. Cestovanie je možné. Z úloh je lepšie uprednostniť tie, ktoré si vyžadujú časovú náročnosť. V práci vás čaká malá rutina, ktorú naruší konflikt záujmov s niekým, koho poznáte. Urobíte to, čo je správne, len verte svojim názorom.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom