Ak chcete obrátiť  stránku a zmeniť svoju budúcnosť, musíte prestať lipnúť na minulosti. Hviezdy sú vám tento týždeň nápomocné.

Zdravie

Niektorých z vás môžu začať  trápiť bolesti chrbtice. Môže sa objaviť koncom týždňa aj kašeľ.  Mali by ste si vyčleniť konečne čas aj na oddych.

Vzťahy

Mnoho udalostí, dojmov, nové kontakty, neustále sa meniace plány - toto obdobie treba vydržať a ukázať svoj charakter. Nenechajte sa rozptyľovať maličkosťami, myslite globálne a konajte premyslene. A tiež trávte za počítačom presne toľko času, koľko potrebujete na prácu alebo štúdium. Nepodľahnite provokáciám a flirtujte - ste teraz neodolateľní!

Peniaze

Skvelé obdobie, čo sa týka obchodných rokovaní a uzatváraní poistiek. Podarí sa vám výhodne nakúpiť, len si nechajte poradiť skúsenejšími ľuďmi.

Práca

V práci si dajte pozor na zvýšenú chybovosť. Niektorí príslušníci vášho znamenia sa totiž nemusia hneď prispôsobiť zmenám , ktoré sa tento týždeň môžu udiať. To spôsobí roztržitosť a nesústredenosť. Preto sústreďte sa na to podstatné a maličkosti neriešte.  Prekvapí vás pomoc od  kolegu, od ktorého by ste to vôbec nečakali.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom