Začiatok týždňa vyzerá celkom odpočinkovo. Na obzore visí románik či nové vzplanutie vo vzťahu. Čo sa týka lásky, hviezdy budú pri vás určite stáť.

Zdravie

Tento týždeň je dôležité nepreťažovať nervový systém, dobre spať, sledovať stav ciev, činnosť obličiek a vyhýbať sa aj úrazom hlavy.

Vzťahy

Nasledujúce dni vás nielen donútia pozrieť sa na problémy z druhej strany, ale môžu tiež pomôcť vyriešiť  dlhotrvajúce konflikty. Flirtujete napravo či naľavo, aj keď máte polovičku? Je to lákavé, pretože sa tak opäť cítite príťažliví a zvyšujete si sebavedomie. No môže to priniesť mnoho konfliktov, ktoré nestoja za to. Radšej naplánujte spoločný výlet, vďaka ktorému si odpočiniete nielen vy, ale aj váš partner.

Peniaze

Po finančnej stránke vás nečakajú žiadne mimoriadne vzruchy, ale ani sa nemusíte báť, že prídete o peniaze. Gniavi vás dražoba. Mali by ste si sadnúť a urobiť si plán výdavkov a príjmov. Skúsiť spolu s rodinou nájsť vhodný kompromis.

Práca

V zamestnaní vás to prestáva baviť. Dostali ste k sebe kolegu, za ktorého musíte všetko ťahať. Bude sa to stupňovať najmä ku koncu týždňa. Mali by ste si hneď na začiatku určiť hranice a nenechať sa využívať. Každý si dovolí len toľko, koľko mu umožníte. Tí, ktorí sa narodili v prvej dekáde to budú zvládať ešte horšie. Môže to vyústiť do nepríjemného konfliktu, ktorému sa dalo vyhnúť. Ak sa to inak nebude dať, upozornite na to nadriadených. Nejde o žiadne žalovanie, ale o vaše zdravie. Psychické aj fyzické.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom