V roku 2022 bude patrón vášho znamenia zverokruhu, Mesiac, silne potlačený dominantným Slnkom, a preto jeho vplyv bude extrémne oslabený. Depresia a hystéria vás môžu namiesto inšpirácie a kreativity brzdiť. Našťastie bude potlačený  aj váš „osobný nepriateľ“ vášho znamenia, ktorý je zodpovedný za tieto negatíva  – teda Mars.

Faktory, ktoré negatívne ovplyvnia váš horoskop v roku 2022, napríklad agresia a krutosť, budú v tomto roku vyrovnané, zatiaľ čo odvaha vám nebude chýbať. Takže, drahý Rak, môžete konečne pokračovať vo veciach,  v ktorých ste predtým radšej vyčkávali. Môžete napríklad začať konať v milostných záležitostiach a konečne slobodne odhaľovať svoje pocity.

Láska a vzťahy

V roku 2022 majú príslušníci znamenia Rak reálnu šancu stretnúť sa so spriaznenou dušou a cítiť silnú fyzickú príťažlivosť. Takže neseďte doma a neroňte slzy. Majte na pamäti jedno príslovie, ktoré je veľmi obľúbené vo Francúzsku: „Nová láska zabije starú.“  Zúčastnite sa spoločenských podujatí, cestujte a organizujte párty. Váš osudový partner je niekde blízko a čaká na to, kým si ho všimnete.

Tento rok by ste tiež mali myslieť viac na seba. Začnite športovať, chodiť do prírody, či doprajte si kozmetické ošetrenia. Jednoducho sa rozmaznávajte. Vaše telo potrebuje načerpať energiu a získa z týchto procedúr podstatne viac ako počas iných období. Ľudia vám budú hovoriť, že vyzeráte skvelo, a bude to pravda!

Patrón roka 2022– tiger je považované za odvážne zviera, ktoré je plné energie. Vodný tiger je navyše citlivý a prinúti i sebcov k empatii.  Dotkne sa to dokonca aj chronických sebcov.  Rovnako aj príslušníkov znamenia Rak. Budete sa snažiť zapojiť do konania dobra aj svojich blízkych a takmer všetky humanitárne projekty, ktoré ste začali, sa dočkajú úspechu. Našťastie charita funguje v roku 2022 na všetkých úrovniach. Pomôžete, pomôžu aj vám. To vám prinesie morálnu spokojnosť. Je vždy dobré byť trochu ako boh, alebo možno aspoň kúzelník. Navyše dobré skutky počas tohto obdobia budú veľmi rýchlo vrátené.

Práca

Situácia v profesionálnej sfére je pre znamenie Rak stabilná. Jediná vec, na ktorú si treba dávať pozor, je uistiť sa, že slepo nenasledujete niekoho, kto by vás mohol priviesť do problémov. V  roku 2022 takýchto rizík zažijete veľa. Problém pre znamenie Rak je, že niekedy  mieša city do pracovných záležitostí. Zachovajte si preto chladnú hlavu a nechajte hovoriť rozum namiesto srdca. Teda najmä čo sa týka profesijnej kariéry.

Ak sa aj na začiatku projektov stretnete  s počiatočnými komplikáciami, nevzdávajte to. Horoskop na rok 2022 hovorí totiž nasledovné: Všetko, čo sa stane v profesijnej oblasti v tomto roku, vám prinesie hmatateľné výhody a posilní vašu dobrú povesť.

K riešeniu problémov by ľudia narodení v znamení Rak mali konečne začať pristupovať s rozumom. Potlačte nekonštruktívne túžby a začnite plánovať ako vyriešiť konkrétny problém triezvym a  efektívnym spôsobom. Takto sa konečne prejavia vaše skryté vodcovské schopnosti .  Prinesie vám to pocit spokojnosti a sebadôvery, ktorí si všimnú ľudia na správnych miestach.   V profesijnej sfére to povedie k profesionálnemu rastu, kým v osobnom živote to povedie k tomu, že sa splnia mnohé túžby.

Zdravie

Po zdravotnej stránke zažijete v roku 2022 značné výkyvy. Budú mesiace, keď sa budete cítiť pod psa a zas keď budete kypieť energiou. Na váš zdravotný stav bude mať vplyv fakt, že sa príliš zaoberáte niektorými vecami, ktoré vás vyšťavujú z energie. Pre znamenie Rak tento rok dostatok pohybu a vyvážená strava sú alfou a omegou. Šarapatu môže narobiť vplyv planéty Saturn, ktorý môže spôsobiť väčší sklon k ochoreniam pohybového aparátu a žalúdka. Priaznivým mesiacom bude august a september. Pozor si dajte v januári a novembri.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom