Horoskop pre znamenie Ryby je viac než priaznivý. Čaká vás vcelku harmonické obdobie. Aj vládca vášho znamenia Neptún bude mať priaznivé postavenie voči Slnku, ktorého energia bude tiež dominovať. Tento rok je pre znamenie Ryby bohatý na nové kontakty a spolupráce, ktoré vás urobia silnejšími.

Rovnako ďalšia vaša planéta Venuša. Nebude sa síce nachádzať v najsilnejšej pozícii, ale neohrozí ju ani oslabený Mars, ktorý je jej najväčším nepriateľom.  Pre vás to znamená, že v profesionálnej oblasti , ale aj v osobnom živote sa udejú pozitívne zmeny.

 Práca

Na začiatku januára až februára budú pokračovať trendy predchádzajúceho roka. Máte možnosť dokončiť, čo ste začali a napraviť chyby, ktoré ste spáchali v predchádzajúcom roku. Teraz to budete mať oveľa ľahšie. Využite túto možnosť, pretože omyly môžu viesť k oveľa väčším komplikáciám, ako sa nazdávate.

S prichádzajúcimi jarnými mesiacmi sa to všetko začne postupne meniť. Rovnako ako minuloročné chyby, budú mať vplyv na vašu kariéru aj vaše úspechy z predchádzajúceho roka. Poslúžia ako základ pre nomináciu na kandidatúru na vedúce pozície. Budete sa môcť stať oficiálnym lídrom na vašom pracovisku, alebo neformálnym inšpirujúcim lídrom, ak by sa tak nestalo na oficiálnej úrovni.  Podarí sa vám uspieť aj pre vás v neznámych vodách. To platí, aj ak ste sám sebe pánom a podnikáte.

Ak už ste vo vedúcej pozícii alebo práve chcete vstúpiť na novú pozíciu, dávajte si pozor na prehnanú túžbu po moci, ktorá vás môže ovládnuť. Túžba prevziať vedúce postavenie vo všetkých sférach vášho života vás neurobí šťastnými a môže pokaziť vzťahy s ľuďmi, na ktorých vám záleží.

Aj vaši konkurenti tiež zažijú vplyv tohto aspektu.  Aby ste uspeli v biznise, nemusíte s nimi bojovať, ale uzatvorte radšej dočasnú spoluprácu, ktorá bude vzájomne prospešná. Určitú výhodu získate, ak sa nebudete báť pustiť smerom, ktorým nekráča nikto. Šťastena je vám naklonená, takže to využite.

Láska a vzťahy

Počas nasledujúcich mesiacov sa posilnia vaše vzťahy aj v súkromnom živote. I tu vás čakajú zmeny, ale nebudú nečakané. Možno sa presťahujete, kúpite byt  alebo uzatvoríte výhodný úver. Viac úspechov však čakajte v profesionálnej oblasti ako v súkromí. Postup v kariére ovplyvní aj vaše vzťahy. Vo vašej rodine sa môže objaviť niekto, kto vám bude závidieť a ohovárať vás pred ľuďmi, na ktorých vám záleží. Netrápte sa tým a nenechajte si pokaziť vaše šťastie.  Počas leta si doprajte oddych a venujte sa rodine.

Zdravie

Dobre viete, že by ste mali myslieť na svoje telo, no vo vašom prípade však žiaľ platí, že viac plánujete a snívate, ako niečo reálne podniknete. Tento rok to treba zmeniť. Začnite cvičiť a myslieť na seba.  Našťastie na vás hviezdy nekladú žiadnu zdravotnú záťaž. Určitým záškodníkom však môže byť Jupiter, ktorý môže ohroziť vaše nohy. Takže pozor na úrazy počas jari. Toto platí najmä pre tých, ktorí sa narodili  v druhej a tretej dekáde znamenia Ryby (2.3. – 11.3. a 12.3. – 20.3.).

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom