Počas nasledujúcich dní viac počúvajte a menej hovorte. Ak vás niekto požiada o pomoc, najskôr si vypočujte celý príbeh, až potom hodnoťte. S podobnými situáciami sa môžete stretnúť  v osobnom i pracovnom živote.

Zdravie

Tento týždeň si dajte pozor na zvýšený tlak. Skúste dbať na svoj pitný režim a prijímať denne viac tekutín. Najmä doobeda. Vyhnete sa tak aj bolestiam hlavy.

Vzťahy

Láka vás to flirtovať, čo sa nemusí páčiť partnerovi. Ak nechcete hádky a tichú domácnosť, kroťte sa a iskru nehľadajte u cudzích mužov či žien. Ak totiž pociťujete vo vzťahu chuť na zmenu, nemusíte hneď meniť partnera. Stačí zaujať iný postoj a všetky drobnosti, ktoré vám prekážajú, postupne zmiznú. Reakcie partnera sú len odpoveďou na vaše konanie.

Peniaze

Tento týždeň dostanete chuť utrácať a kúpiť si niečo len tak pre seba. Pokojne si doprajte nejakú drobnosť. Nemusíte mať pre to výčitky. Možno k vám prídu menšie peniaze.

Práca

V zamestnaní máte tendenciu odsúvať povinnosti. Prebudíte tento týždeň v sebe skrytý organizačný talent. Keď sa vám nakopí veľa povinností, môžete pociťovať tlak na hrudi alebo v oblasti hlavy. Naučte sa vypínať myseľ a veci zbytočne neanalyzujte. Ak sa na vás obráti kolega, ktorý potrebuje radu, vypočujte ho dokonca. Nikdy neviete, kedy budete potrebovať pomoc vy.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom