Tento týždeň vás čakajú zaujímavé stretnutia, no nevyhnete sa konfliktom  s istou osobu, ktorá si vzťah s vami vysvetľuje zle.

Zdravie

V nasledujúcich dňoch vás môže trápiť alergia alebo nádcha. Doprajte telu vitamíny alebo začnite sa viac zdravo stravovať. Nezabúdať na zeleninu a ovocie.

Vzťahy

Príslušníci vášho znamenia budú tento týždeň ľutovať, že v minulosti upútali pozornosť istej osoby opačného pohlavia. Táto osoba bude veľmi nepríjemná a nerozumie odmietnutiu. Na budúci týždeň budete s ním musieť niečo riešiť. Možno sa budete musieť stretnúť v sérii trápnych situácií. Je len na vás, ako to všetko dopadne.

Peniaze

Vo financiách pociťujete stále nedostatok. Nevyjde vám ani projekt, do ktorého ste vkladali nádeje. Nezúfajte. Určite sa to zlepší.

Práca

Tento týždeň môže byť nabití, čo sa týka stretnutí s novými ľuďmi. Tých, ktorí sú nezamestnaní, môže čakať zaujímavý pracovný pohovor. Akurát sa koncom týždňa môžete pohádať so svojimi kolegami alebo s nadriadeným. Chcete sa tomu vyhnúť? Skúste si vypočuť aj druhú stranu. Nemusí sa vždy mýliť.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom