Tento mesiac vás prepadáva častejšie lenivosť. Sú dni, keď ledva vstanete z postele a v podstate len vďaka svojej pevnej vôli sa dopravíte do zamestnania. Čím to je? Horoskop radí nasledovné.

Zdravie

Vaša únava v nasledujúcich týždňoch pramení z toho, že v poslednej dobe vydávate energiu nesprávnym smerom. Beriete si na seba príliš veľa a vaše telo tým trpí tiež. Pouvažujte nad zmenou životného štýlu.

Vzťahy

Pre slobodných je na obzore flirt, ktorý však koncom mesiaca nedopadne dobre. Nie je to ten správny človek pre vás. Pre zadaných tu je na obzore zbytočný konflikt s partnerom, ktorý sa prenesie aj do nasledujúceho mesiaca.

Peniaze a financie

Môže k vám prísť menšia čiastka peňazí navyše. Aspoň niečo pozitívne tento mesiac. Teda až na pár dní.

Práca

Váš pracovný život vás momentálne veľmi otravuje. Najradšej by ste sa videli niekde na pláži či vo wellness hoteli s milovaným človekom. Niekedy sa vám dokonca zdá, že sa všetci kolegovia proti vám spolčili. Inokedy máte zase konflikty s náladovými klientmi alebo obchodnými partnermi. Toto obdobie jednoducho nie je tým najšťastnejším.  Neprepadajte však panike, všetko sa na dobré obráti.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom